Produkce akcí

Produkujeme akce pro klienty společností, akce pro zaměstnance společností a akce pro veřejnost. V této sekci se setkávají a protínají všechny oblasti činnosti Entity production.

Úkolem sekce produkce akcí je zajistit bezchybný průběh všech akcí, které jsou produkovány společností Entity production, tak, aby klient byl spokojen a aby akce samotná zanechala na návštěvnících co možná nejlepší dojem a byla pro ně zároveň krásným zážitkem. Od návrhu akce, přes přípravu akce, vytvoření scénáře akce, vytvoření grafiky akce (případně webových stránek akce), vyřízení všech potřebných povolení, komunikační kampaň před akcí, komunikace s umělci a médii, zajištění veškeré potřebné techniky a technického vybavení (zvuk, světla, podia, WC atd.), zajištění výborného cateringu, krásných a inteligentních hostesek, technického personálu, pořadatelské služby, vyřízení autorských poplatků a po zdárném průběhu akce pak úklid, případně after event report a PR report pro media.

Máme rádi originalitu, nevšednost a vždy něco nového. Dokážeme ovšem produkovat i akce „standardní a klasické“ :).


news KAPITOL

Naše nová marketingová kampaň začala pěkně svižně. Přeletěla přes online weby televize Prima, Facebook, Evropu 2, Frekvenci 1, Impuls, Free, a Kiss. Všechny tyto cesty vedou na webový odkaz zbavsesefa.cz kde se soutěží o flyboardový úlet.
news FORD - HOLOGRAFICKá SHOW - NOVé MODELY 2015

V podání holografické projekce si nové Mondeo i Focus uštědřili grandiózní vstup na český trh. Dělat takové eventy je zkrátka radost:)
news BESIP DĚLÁŠ TO TAKY 2015

Ministerstvo dopravy spouští informační kampaň s názvem "DĚLÁŠ TO TAKY". Spoty upozorňují zejména na to, že děti opakují chyby svých rodičů.

Klipů je celkem 8 a vzájemně na sebe navazují...
news MAGIC MOMENTS AGENCY

Podívejte se na doslova magické projekty...
news OLYMPIA - STYLE DAYS

Akvizice fanoušků obchodního centra Olympia Brno
Spojené s informační kampaní na stylistickou akci Style Days

news PRIMA STYLE

Netradiční šíření na základě aplikace s vysokou viralitou,
zásah více jak 1,1 mio uživatelu, zvýšení povědomí o pořadu TV Prima a portálu u cílové skupiny 15+
získání více jak 90 tis. fanoušku / týden aktivity

Zobrazit reference

Reklamní agentura Entity production. Kontakty

V Entity realizujeme formou fullservisu dílčí i kompletní marketingové aktivity a reklamní kampaně.

Specializujeme se na marketingovou komunikaci, on-line marketing, grafický design, internet-marketing a webdesign, tvorbu image-filmů a natáčení videa. Organizujeme a produkujeme společenské a firemní akce. Z vlastních zdrojů zajišťujeme modelky a hostesky.
Zaměřujeme se také na firemní vzdělávání - vzdělávací kurzy, tréninky, teambuildingy aj.

Naší filozofií je souhra – porozumění. Snažíme se porozumět potřebám zadavatele, službě, výrobku, stejně jako marketingu a jeho jednotlivým odvětvím v oblasti reklamní komunikace. Můžeme tak aplikovat v praxi osvědčené postupy, uplatnit znalosti a zkušenosti s přiměřenou dávkou invence a kreativity.

A konečně – práce nás především baví!

Kde nás najdete?

Entity production s.r.o.
Lužánecká 4a
602 00 Brno

IČ: 60721740
DIČ: CZ60721740

Ozvěte se nám Kompletní kontakty
© 2013 Entity production s.r.o.