Consulting a firemní vzdělávání

V divizi Consulting a firemní vzdělávání jsme společně s týmem odborníků a profesionálních lektorů připraveni pomoci vám v profesním a osobnostním rozvoji vás i vašich zaměstnanců, podpořit vás v dílčích i komplexních personálních aktivitách, poradit a podat vám pomocnou ruku v dosahování vašich záměrů s ohledem na nejdůležitější kapitál, se kterým nakládáte, tedy lidské zdroje.

Pracovníci, kteří si soustavně rozvíjí své dovednosti, prohlubují znalosti a vědí, jak s nimi naložit v praxi, vykonávají svou práci cíleně, smysluplně a kvalitně. Manažeři a řídící pracovníci se seberozvíjením a vzděláváním stávají zručnější nejen ve svých vědomých manažerských funkcích, ale vedou své spolupracovníky především svou osobností, příkladem. Výsledkem je plně konkurenceschopná společnost se slibnou budoucností i v nejistých tržních podmínkách.

V rámci našeho consultingu vám nabízíme poradenství ve vašich stávajících i plánovaných vzdělávacích aktivitách, vytvoříme pro vás uzavřené kurzy a semináře reflektující potřeby vaší společnosti a zorganizujeme intenzivní indoor i outdoor tréninkové programy jako je teambuilding, icebreaking, leadership trénink a mnoho dalších.


Pokud se chcete o našich službách z oblasti Consultingu a firemního vzdělávání dozvědět více, podívejte se do naší kompletní prezentace služeb


news KAPITOL

Naše nová marketingová kampaň začala pěkně svižně. Přeletěla přes online weby televize Prima, Facebook, Evropu 2, Frekvenci 1, Impuls, Free, a Kiss. Všechny tyto cesty vedou na webový odkaz zbavsesefa.cz kde se soutěží o flyboardový úlet.
news FORD - HOLOGRAFICKá SHOW - NOVé MODELY 2015

V podání holografické projekce si nové Mondeo i Focus uštědřili grandiózní vstup na český trh. Dělat takové eventy je zkrátka radost:)
news BESIP DĚLÁŠ TO TAKY 2015

Ministerstvo dopravy spouští informační kampaň s názvem "DĚLÁŠ TO TAKY". Spoty upozorňují zejména na to, že děti opakují chyby svých rodičů.

Klipů je celkem 8 a vzájemně na sebe navazují...
news MAGIC MOMENTS AGENCY

Podívejte se na doslova magické projekty...
news OLYMPIA - STYLE DAYS

Akvizice fanoušků obchodního centra Olympia Brno
Spojené s informační kampaní na stylistickou akci Style Days

news PRIMA STYLE

Netradiční šíření na základě aplikace s vysokou viralitou,
zásah více jak 1,1 mio uživatelu, zvýšení povědomí o pořadu TV Prima a portálu u cílové skupiny 15+
získání více jak 90 tis. fanoušku / týden aktivity

Zobrazit reference

Reklamní agentura Entity production. Kontakty

V Entity realizujeme formou fullservisu dílčí i kompletní marketingové aktivity a reklamní kampaně.

Specializujeme se na marketingovou komunikaci, on-line marketing, grafický design, internet-marketing a webdesign, tvorbu image-filmů a natáčení videa. Organizujeme a produkujeme společenské a firemní akce. Z vlastních zdrojů zajišťujeme modelky a hostesky.
Zaměřujeme se také na firemní vzdělávání - vzdělávací kurzy, tréninky, teambuildingy aj.

Naší filozofií je souhra – porozumění. Snažíme se porozumět potřebám zadavatele, službě, výrobku, stejně jako marketingu a jeho jednotlivým odvětvím v oblasti reklamní komunikace. Můžeme tak aplikovat v praxi osvědčené postupy, uplatnit znalosti a zkušenosti s přiměřenou dávkou invence a kreativity.

A konečně – práce nás především baví!

Kde nás najdete?

Entity production s.r.o.
Lužánecká 4a
602 00 Brno

IČ: 60721740
DIČ: CZ60721740

Ozvěte se nám Kompletní kontakty
© 2013 Entity production s.r.o.